İş ilanı Başvuru Bilgileri

Süt Ve Süt Ürünleri İmalatı Yapan Firmamıza Süthane İşçisi Aramaktayız. Vardiyalıdır. Tire-Torbalı-Ödemiş-Bayındır Bölgesine Servisimiz Vardır. İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firmayla İletişime Geçiniz

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 18- -35 (30.06.2006 – 5.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 21- -40 (30.06.2003 – 5.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Tire-Torbalı-Ödemiş-Bayındır da ikamet eden Askerliğini yapmış

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İbni Melek Osb Mah. Tosbi Yol 2. Sok. 12/A Tire Tire İzmir / Türkiye
Uğur Bey

902322162700.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.