İş ilanı Başvuru Bilgileri

Torbalı Yazıbaşı Beldesinde Bulunan Rvent Medikal Üretim Fabrikamızın Üretim Bölümünde Çalıştırılmak Üzere Bayan Montaj Personeli Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. Bayan Montaj Elemanı: Yapılacak İş: Medikal Sektörde Tek Kullanımlık Tıbbi Malzeme Üretimi Yapılan Fabrikamızda Montaj İşleri Yaptırılacaktır. 18 – 42 Yaş Arası Bayan En Az İlkokul Mezunu Tire – Torbalı – Ayrancılar ‘Da İkamet Eden Tire Ve Torbalı ‘Ya Servislerimiz Vardır. Ayrancılar İçin Yol Ücreti Desteği Verilir. Çalışma Saatleri: 07:30 – 17:30 Devamlı Gündüz. Vardiya Yok. Asgari Ücretin Üzerinde Ücretlendirme Yapılmaktadır Hafta Tatili: Cumartesi Ve Pazar Günleri Müracaat: Şahsen Fabrikaya Yapılacak Olup Mülakata Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın 18- -41 (28.06.2006 – 5.06.1983 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : Devamlılık primi, Doğum, evlenme ve ölüm yardımları, yılda 2 kere market çeki, Yol yardımı, (Ayrancılardan gelecek olanlar için)
En Az Ücret : 17500 TL (AGİ Dahil Değil)

Açıklamalar: Sıcak, soğuk, gürültüsü olmayan ve hijyenik bir ortamda çalışma ortamı. Yerimiz: Torbalı Yazıbaşında, Balkan Süt Ürünleri karşısındayız. Cep telefonunda haritalar uygulamasından “Rvent” olarak arattığınızda yerimizi bulabilirsiniz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yazıbaşı Mah. Balkan Cad. No 33/1 Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Hayrettin Köroğlu

902328539500.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.