İş ilanı Başvuru Bilgileri

Menderes İtob Da Bulunan Firmamıza Üretimde Kullanılan Kırık Paletleri Tamir Edebilecek (Keser , Testere Kullanabilen ) Hurdaya Çıkacak Veya Depoya Teslim Edilecek Malzemeleri Tarif İle Elleşleyebilecek ,( Eli Anahtar Tutan ) Meydanlarda Duran Şantiyelerden Gelen , Raflarda Olmayan Malzemeleri Tarif İle İlgili Yerlere Götürebilecek Talaşlı İmalattan Çıkan Atıl Plastik Malzemeleri Düzenli Olarak Bir Alanda Tutacak Boş Zamanlarında Üretime Destek Olabilecek . Şantiyelere Ve Şehir Dışlarına Gitme Engeli Olmayan .

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe ..

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İtob Menderes İzmir / Türkiye
Hande Hanım

905375980810.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.