İş ilanı Başvuru Bilgileri

Takviye Edici Gıda Ve Kozmetik Üretimi Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza; Ekip Çalışmasına Yatkın,Makine Kullanım Konusunda Bilgi Sahibi, Öğrenmeye Açık,Gmp Kurallarına Uygun Olarak Ambalajlanan Ürünleri Önceden Belirlenen Zaman, Miktar Ve Kalitede Üretimine Destek Olabilecek, Prosedür Ve Talimatlara Uygun Davranışlar Konusunda Titiz, Kullanılan Makinelerin Etkin Ve Verimli Çalışmasını Sağlayacak Üretim Personelleri Alınacaktır. Çalışma Saatleri:08:30-18:00

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
6 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 20- -45 (18.05.2004 – 19.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

SOSYAL OLANAKLAR; YEMEK-SERVİS-BAYRAM HARÇLIĞI-İKRAMİYE-MESAİ ÜCRETİ. İLK 3 AY DENEME SÜRESİNİN SONRASINDA BELLİ ORANDA MAAŞ ZAMMI VAR. “İŞ ARAYAN DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR & ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK ŞAHSEN İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Görükle Dumlupınar Mah. İzmir Yolu Cad. No:29 Nilüfer Bursa / Türkiye
Duygu Seyfioğlu
İk@Bereketilac.Com
905375824837.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.