İş ilanı Başvuru Bilgileri

İtob’Da Bulunan Elektrik Direği İmalatı Yapan Fabrikamıza Delme, Kesme, Kaynak,Paketleme İşlemlerine Yardımcı Olacak Askerlik Görevini Tamamlamış, Vasıfsız Ve Vasıflı Elemanlar Alınacaktır.Sadece Torbalı Ve İlçelerine Servis İmkanı Bulunmaktadır. Çalışma Saatleri: 08:00-17:30. Cumartesi-Pazar Tatildir.İlgilenen Adayların Görüşmeye Gitmeden Önce Randevu Almalrarı Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği

_yaş sınırı yoktur -Askerliğini yapmış olma şartı vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İtob Organize Sanayii Bölgesi 10022 Sok No:22 Menderes İzmir / Türkiye
Sezgin Çakır

902327990025.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.