İş ilanı Başvuru Bilgileri

Seferihisar Sığacık Bölgesinde Bulunan Otelde, Kat Hizmetleri Görevlisi Olarak Çalışacak Bay/Bayan Elemanlar Alınacaktır.Başvuracak Adaylar İk@Clubresortatlantis.Com Adresine Cv’Lerini Gönderebilir Veya 0541 321 0717 Nolu Telefonu Arayarak Bahar Hanımdan Randevu Alabilirler.Seferihisar Dışından Gelecekler İçin Kalacak Yer Var.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
20 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
Kadın 18- (30.06.2006 – Erkek 18- (30.06.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Büyük Akkum Mevkii Seferihisar – Sığacık 5/ Seferihisar İzmir / Türkiye
Bahar Hanım

905413210717.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.