İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bornova Evka 3 De Bulunan Anaokulumuz Da Çalışacak Kadın Temizlik Personeli Aramaktayız. *Haftanın 5 Günü Sabah 07.30 Akşam 18.30 Saatleri Arasında Çalışabilecek *Ayda 1 Kez Cumartesi Günü Gelebilecek * Sigara Kullanmayan, *Temiz, İşyerini Evi Gibi Benimseyebilecek, * Güler Yüzlü, *Temizlikten Sorumlu Olabilecek

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 20- -53 (5.07.2004 – 6.06.1971 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi, Takım Çalışması *Temiz, işyerini evi gibi benimseyebilecek,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Evka 3 Mah 101/3 Sok No:13 Profosörler Sitesi Bornova İzmir / Türkiye
Sinem Ünal

905467257375.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.