İş ilanı Başvuru Bilgileri

Dinç Grup Bünyesinde Çalışmak Üzere, Bay- Temizlik Personeli Aranmaktadır. Şartları; Askerliğini Yapmış Olmak, 30-40 Yaş Arası Erkek Personel, Fabrika Ofisi Ve Soyunma Odası Temizliğini Yapabilecek 07:00-15:00, 15:00- 23:00 Vardiyasında Çalışabilecek Maaş + Yol Yemek Bulunmaktadır. En Az İlköğretim Mezunu Erkek Personel Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 30- -40 (3.07.1994 – 4.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Servis güzergahları, Kemalpaşa, Bornova ve semtleri, Karşıyaka, Çiğli, Balçova, Buca, Gediz, Kozağaç, Yeşildere, Yıldız mah., Yıkıkkemer meydan, Evka1 İtfaiye, Kasaplar, Üçkuyular, Kadın Doğum, Gürçeşme, Uçan yol- Evka-1, Eskiizmir İrt Tel: 0232 877 09 00 /468 Not: Başvurular şahsen Dinç Grup a gelinip yapılabilir. Haftaiçi sabah 9-12 arası birebir görüşme sağlanmaktadır. Adres: 7405 sokak no:6 Kemalpaşa mahallesi Pınarbaşı- Bornova- İZMİR Pınarbaşı BMC sokağı Kula Maden Suyu Yanı Dinç Grup

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Mh 7405 Sk İzmir Bilinmeyen İlçe Bornova İzmir / Türkiye
Dahili- 468

902328770900.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.