İş ilanı Başvuru Bilgileri

Geri Dönüşüm Faaliyetimiz Dahilinde Sahada Toplama Yapacak Şoför Personel İhtiyacımız Vardır. İzmir – Menderes Tarafında İkamet Eden, Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek, Şirkete Ait Araç İle Çalışabilecek, Depo Sorumlusu Olabilecek, Src4 Ve Psikoteknik Belgesi Bulunan, Cumartesi Dahil Olmak Üzere Vardiyalı Da Çalışabilecek (Haftada 6 Gün) Adayların Başvurularını Bekliyoruz. Maaş Görüşmesi Ön Görüşme Esnasında Yapılacaktır. Resimli Cv’Ler Whatsapp Üzerinden İletilebilir

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Önlisans
Erkek 18- -35 (13.05.2006 – 17.04.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

SRC 4 Belgesi olan

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Oğlananası Atatürk Mah. 7085/1Sokak No:4/5 Menderes İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Yaren Sevil

905380110970.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.