İş ilanı Başvuru Bilgileri

İibf Ya Da Mühendislik Fakültesi Mezunu(Tercihen Mühendislik), Satış Departmanında Çalışabilecek, İleri Düzeyde İngilizce Bilen İhracat Operasyon Süreçlerine Hakim Veya Bu Konuda Gelişmeye Açık, Sonuç Odaklı, Organizasyon Ve Planlama Yapabilen, Takım Çalışmasına Yatkın, Enerjisi Yüksek, Dinamik, Diksiyonu Düzgün, Prezantabl 20-30 Yaşları Arasında İletişim Konusunda Yetkin Ve Sürekli Gelişim Odağı Olan Bay/Bayan Takım Arkadaşları Aramaktayız. İş Tanımı; Gelen Siparişlerin Ve Taleplerin, Hızlı Ve Doğru Bir Şekilde Yerine Getirilmesi İçin Gerekli Takipleri Yapmak, Şirketin Hedefleri Doğrultusunda Stratejik Satış Planı, Analizi Ve Satış Takibi Yapmak, Yeni Müşteriler Kazandırmak, Yöneticileri Tarafından Verilecek Benzer Nitelikteki Diğer Görevleri Yerine Getirmek. Çalışma Saatleri Hafta İçi 07:00- 17:00 Not: Nilüfer Bölgesinde İkamet Edilmesi Tercih Sebebidir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın -3019.04.1994 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek -3019.04.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

“ İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Üçevler Mah.81.(220)Sok. No:1/I Nilüfer Bursa / Türkiye


902244823079.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.