İş ilanı Başvuru Bilgileri

Soylu Avm Ltd. Şti. 1994 Yılından Beri Dayanıklı Tüketim Malları, Beyaz Eşya, Mutfak Gereçleri, Elektronik, Ev Tekstili Gibi Satış Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamızın Türkiye’Nin Çeşitli İllerinde 35 Mağazamızla Faaliyetlerine Devam Etmektedir. Müşterileri Güleryüzle Karşılayıp, Ürünlerle İlgili İhtiyaçlarını Doğru Anlamak, Müşteri İhtiyacı Doğrultusunda Doğru Ürünlerin Tanıtımını Yapıp, Ürünlerin Satışını Gerçekleştirmek, Reyon Düzeniyle İlgili Tüm Operasyonel Süreçten Sorumlu Olmak. Mal Stoklarını Kontrol Ederek Bir Sonraki Satış Günü İçin Ne Kadar Satış Yapılacağını İlgililere Bildirerek Depodan Uygun Malları Getirtmek, Satılan Malları Cins,Kalite Ve Fiyatlarına Göre Sınıflandırıp Hasarlı Ve Kullanılmış Durumdaki Malları Ayırarak İlgililere Bilgi Vermek, Satış İçin Verilen Hedefleri Yerine Getirmeyi Kendisine Amaç Edinmiş Satış Elemanı Alımımız Olacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

En az lise mezunu , Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimli , Pozitif, enerjisi yüksek, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Hedef ve müşteri odaklı çalışmaya alışkın, Takım çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmaları tercihimizdir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tepeköy Mahallesi Kazım Dirik Cad. İzmir Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye
Mağaza Müdürü Seden Kıraner
İnsankaynaklari@Soyluavm.Com
905346887903.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.