İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı 2002 Yılında Kurulan İdeal Tarım Ürünleri Ticareti Aş; En Kaliteli, Lezzetli, Güvenilir Meyve Ve Sebzeleri En İyi Yetiştiği Yerlerden, En İyi Şekilde Yetiştiren Üreticilerden Mevsiminde Alıp, Tazeliğini Koruyarak, Yılın 365 Günü Dünyanın Dört Bir Yanındaki İnsanlarla Buluşturmayı Amaç Edinmiştir. Ürünlerini Verita, Pepita Ve Ekopita Markaları Altında Pazara Sunan İdeal; Meyve Ve Sebze Yetiştiriciliği, Hasadı, Standardizasyonu, Depolaması, Paketlemesi Ve Lojistiği Gibi Konularda Her Yeniliği Ve Teknolojiyi Yakından Takip Eden Bir Hizmet Anlayışı Geliştirmiştir. Tek Kanaldan Tüm İhtiyaçların Karşılandığı, Kalite Odaklı Tam Tedarikçi Konseptini Sektöre Kazandıran İdeal, Gıda Güvenliği Ve İyi Tarım Uygulamaları Konularında Benzersiz Bir Titizlik Göstermektedir. Ürün Gamına Kattığı Her Ürüne, Üretimden Tüketimine Uzanan Tüm Tedarik Aşamalarına Değer Katmayı Vizyon Edinen İdeal Tarım, Her Zaman En Kaliteli Ürün Ve Hizmeti Sunan Vazgeçilmez Bir Adres Ve Tüm Dünyanın Tam Tedarikçisi Olma Yolunda İlerlemektedir. Kurulduğu Günden Bu Yana Kalitesinden, Memnuniyet Odaklı Ve Yenilikçi Duruşundan Vazgeçmeyen İdeal Tarım, Yeni Projeler İçin Yatırımlarına, Üretici Ve Tedarikçi Ağını Büyütmeye, Çeşitli Gıda Ürünlerini Keşfetmeye Devam Etmektedir. Bu İlkeler Doğrultusunda; İş Tanımı Satış Noktasına Ait Meyve Sebze Reyonlarının Temizlik Ve Düzenini Sağlamak, Reyondaki Ürün Teşhirlerini Yapmak, Ürünlerin Satışa Hazır Hale Getirilmesini Sağlamak, Ürün Etiket Ve Fiyat Kontrollerinin Yapılmasını Sağlamak, Ürünlerin Reyonlarda Sürekli Standartlara Uygun Olarak Bulunmasını Sağlamak, Sorumluluğundaki Ürünlerin Stok Ve Sipariş Yönetimini Yapmak, Belirlenen Ürünler İle İlgili Taze Meyve Suyu Yapıp, Gelen Tüketicilere Sunum Ve Satışını Yapmak, Satış Noktasının Müşteri İlişkileri Yönetiminden Sorumlu Olmak İstenen Yetenek Ve Uzmanlıklar Sıcak Satış Konusunda Tecrübeli Veya Kariyerine Satış Alanında Devam Etmek İsteyen, İnsan İlişkileri Kuvvetli, Güler Yüzlü, Temizlik Ve Hijyen Kuralları Konusunda Titiz, İş Disiplinine Uygun, Satış Hedefleri Doğrultusunda Çalışabilen, Marketlerde İçindeki Satış Noktalarımızda Değerlendirilmek Üzere Yarı Zamanlı Çalışmak İsteyen Nokta Reyon Görevlisi Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Önlisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Sıcak satış konusunda tecrübeli veya kariyerine satış alanında devam etmek isteyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, İş disiplinine uygun, Satış hedefleri doğrultusunda çalışabilen, Marketlerde içindeki satış noktalarımızda değerlendirilmek üzere yarı zamanlı çalışmak isteyen nokta reyon görevlisi alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Halkalı Merkez Mahallesi Abay Caddesi Atlas Sok No:1 Atlas İş Merkezi Kat:2 Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
İşe Alım Uzmanı Gülzade Kaşıkcı
Gkasikci@İdealtarim.Com.Tr
902124707444.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.