İş ilanı Başvuru Bilgileri

Fabrika Adresimizde Çalıştırmak Üzere Kedi Köpek Maması Üretim Paketleme Bölümünde Çalışacak Elemanlar Aranıyor Çalışma Saatleri Sabah 8:30 Akşam 18:00. Cumartesi Saat 13 :00 Kadar Yarım Gün Çalışıyoruz. Pazar Günleri Tatil Aylık Maaş 22..500 Tl + Yol Parası+Ssk +Bayramlarda Sosyal Yardım Desteği İlandaki Numaradan Randevu Alıp Yüzyüze Görüşme Yapılacaktır. Telefonda Bilgi Verilmeyecektir. Sadece Randevu Ve Adres Bilgisi İçin Arayabilirler.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 25- -45 (18.05.1999 – 19.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

*******************YOL PARASI************. İşyerimiz Altınşehir metro istasyonun tam karşısında ulaşım sorunu yoktur . “ İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. / ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ertuğrul Mh.104 Sok. No:3 Nilüfer Bursa / Türkiye
Gülay Kiraz

905528319028.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.