İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ticaret Lisesi Veya Üniversitelerinin İlgili Bölümlerinden Mezun, Ön Muhasebe İşlemleri Konusunda Deneyimli, Ms Office Programlarını İyi Düzeyde Kullanabilen Ve Tercihen İyi Derecede Logo Tiger Muhasebe Programını Bilen, Evrak Kayıt Ve Raporlama Becerileri Kuvvetli, Fatura Giriş-Çıkış, İrsaliye, İş Takibi, Vb. İşlemleri Yapabilecek, Başvuran Adayların Mailden Cv İletmeleri Rica Olunur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Doktora
Kadın 20- -30 (5.07.2004 – 6.06.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Sorumluluk sahibi, İş takibi konusunda kendine güvenen Dikkatli, düzenli

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı No:354 Sultanbeyli İstanbul / Türkiye
Sevgi Çelik
İk@Koplaslastik.Com
905333822459.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.