İş ilanı Başvuru Bilgileri

Küçükbakkalköy Mahallesi Ataşehir’Deki Otelimizin Resepsiyonunda Çalışmak Üzere En Az 1 Yl Tecrübeli Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Yüksek Lisans
Kadın 18- -50 (19.06.2006 – 21.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -50 (19.06.2006 – 21.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe – En az 1 yıl deneyimli, – İlteişim becerisi yüksek, – Ulaşım zorluğu yaşamayacak yakınlıkta ikametb eden,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Küçükbakkalköy Mahallesi Derebey Sokak No:2/4 Ataşehir İstanbul / Türkiye
Kemal Mağden
İnfo@Sherlockhotels.Com
905323798072.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.