İş ilanı Başvuru Bilgileri

Akaryakıt Sektöründe Yenimahallede Bulunan (Benzinlik) Firmamızda Çalışmak Üzere, Kadın Veya Erkek Deneyimli Personel Aramaktayız. Sabah 08:30 Akşam 17:30 Da Personellerin (Pompacıların) Vardiya Alımı Yapılacaktır. Hesaplara İşlenecektir. Rutin Gelen Faturaların Ve Bankaların İşlenmesi Markete Gelen Ürünlerin Fatura Şeklinde Stoklara Girilmesi

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 25- -50 (30.06.1999 – 7.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -50 (30.06.1999 – 7.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İşini severek yapan takım çalışmasına uygun aktif bilgisayar kullanabilen muhasebe alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip personel arayışımız bulunmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Gayret Mah. Ahmet Refik Cad. No: 10 Yenimahalle Ankara / Türkiye
İk Hacer Bek
Kadooglupetrol@Gmail.Com
905063788014.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.