İş ilanı Başvuru Bilgileri

Gemi Ve Yat Ekipmanları Üreten Firmamızda, Sistem Test Mühendisi Olarak Görev Alacak Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır. Genel Nitelikler Anadolu Yakasında, Tercihen Tuzla Veya Çevresinde İkamet Eden Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış Üniversite Mezunu Olup Tercihen Makine Mühendisliği Veya İlgili Bölümlerden Mezun Olan Titiz, Disiplinli, İyi İletişim Kurabilen, Takım Çalışmasına Yatkın, Etkin Koordinasyon Niteliklerine Sahip Olan Sistematik Ve Analitik Düşünce Yapısına Sahip Olan Ortaya Çıkabilecek Sorunlara Karşı Etkili Ve Hızlı Çözümler Sunabilen Autocad, Microsoft Office Programlarını İyi Düzeyde Kullanabilen İyi Düzeyde İngilizce Bilen Sistem Test Mühendisliği Konusunda En Az 3 Yıl Tecrübesi Olan İş Tanımı Dizayn Mühendisleri İle Koordineli Olarak Sistem Şartnamesine, Uygunluk Matrisine Ve Klas Kuruluşu İsterilerine Uygun Olarak Sistem Test Prosedürlerini Hazırlamak. Sistem Kabul Testi Öncesinde Ön Fabrika Performans Testlerini Yapıp, Raporlamak Klas Kuruluşu Nezaretinde Sistemin Fabrika Kabul Testlerini Yapmak Ve Raporlamak. Testler Esnasında Karşılaşılabilecek Uygunsuzluklar Hakkında Dizayn Mühendislerini Bilgilendirmek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Erkek 25- -45 (6.06.1999 – 8.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Yabancı Dil İnternet üzerinden başvuru yapan adaylar başvur sekmesini tıkladıktan sonra pervin.yagci@datahidrolik.com e posta adresine Cv göndermeleri gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İstanbul Deri Org.San.Böl.Yan San.Alanı No:11 Ya8 Parsel Aydınlı Tuzla İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye

Pervin.Yagci@Datahidrolik.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.