İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun İmalat Ve Montaj Konusunda En Az 2 Yıl Deneyim Sahibi, İyi Derecede İngilizce Bilen, İyi Derecede Teknik Resim Okuyabilen, İyi Derecede Autocad Ve 3D Modelleme Programları Kullanabilen, Kalite Yönetim Süreçlerine Uygun Çalışabilecek, Ms Office Programlarını İyi Derecede Kullanabilen, Raporlama Deneyimi Mevcut, Seyahat Engeli Olmayan, Tercihen Aktif Araç Kullanabilen

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 20- (4.06.2004 – Erkek 20- (4.06.2004 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İNTERNETTEN BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İŞVEREN İLE İRTİBATA GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR. İMALATI YAPILAN ÜRÜNLERİN PROJE PLANLARININ HAZIRLANMASI, ÜRETİM ÖNCESİ HAZIRLIKLAR, ÜRETİM, SEVKİYAT VE MONTAJ İLE İLGİLİ TÜM SÜREÇLERİN TÜM BÖLÜMLER İLE KOORDİNASYONUNUN SAĞLANMASINI SAĞLAYABİLECEK, PLANLAMAYA UYGUN OLARAK ÜRETİM DEVAMLILIĞINI SAĞLAMAK, HAFTALIK, AYLIK ÜRETİM PLANLAMA PROGRAMLARINI HAZIRLAMAK, KAPASİTE ANALİZİ YAPMAK.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aydıntepe Mah.Sahil Bulvarı 128/Cba Tuzla Tuzla İstanbul / Türkiye
Uğur Terzioğlu
Muhasebe@Bdbilgin.Com
902164937327.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.