İş ilanı Başvuru Bilgileri

Abalıoğlu Yağ Çiğli Ve Aliağa Fabrika İçin ‘’Elektrik Bakım Opr.’’ Alımı Gerçekleştirilecektir. Aliağa Fabrika İçin; Aliağa, Menemen, Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı Ve Bornova’ Da İkamet Eden Çiğli Fabrika İçin; Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı Ve Bornova’ Da İkamet Eden 25 – 45 Yaş Arası Erkek Askerliğini Yapmış Vardiyalı Çalışabilecek Lise Veya Önlisansın İlgili Bölümünden Mezun Olan Veya Myk Belgesi Bulunan En Az 2 Yıllık Tecrübesi Bulunan

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Yüksek Lisans
Erkek 25- -45 (9.07.1999 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması H.E.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Horozgediği Köyü 14.Cad. No:1-9 Aliağa – İzmir – Türkiye Aliağa İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Cansu Dere
Cansu.Dere@Abaliogluyag.Com
902322326251.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.