İş ilanı Başvuru Bilgileri

Huzurevinde Çalışacak Dinamik, Güleryüzlü, Uzun Dönem Çalışabileceğimiz Yaşlı Bakım Personeli Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır. Bayan Personeller İçin Lojman İmkanımız Mevcuttur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -50 (5.07.2006 – 6.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -45 (5.07.2006 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması İLETİŞİM VE EMPATİ YETENEĞİ OLAN, GÜLER YÜZLÜ, DİNAMİK, DİSİPLİNLİ YAŞLI BAKIM PERSONELİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
2220 Sok.No:1 Kalabak İskele Urla İzmir Ada Yaşam Merkezi Urla İzmir / Türkiye
Koordinatör Melodi Balım
Adaysmhzr@Gmail.Com
905011404660.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.