İş ilanı Başvuru Bilgileri

Toplumsal Hayatımızın Değerleri Olan Yaşlıların Kişisel Bakımlarının Yapılması, Üyelerin Oda Ve Yaşam Alanlarının Düzeninin Sağlanması, Üyelerin Sağlık Durumlarını Etkileyebilecek Gözlemlerinin Birim Sorumlusuna Bildirilmesi, Doktor Ve Sorumlu Hemşirenin Vereceği Görevlerin Yerine Getirilmesi, Sosyal Ve Fiziksel İhtiyaçlarının Karşılanmasında Yardımcı Olunması, Yaşlı Bakım Bünyesindeki Yaşlılarımıza Yönelik Hazırlanan Plan Ve Programlar Doğrultusunda Görev Ve Hizmetlerin Yerine Getirilmesi Beklenmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe MEB’e bağlı kurumlardan yaşlı bakım sertifikası olan, Tercihen sağlık meslek lisesi mezunu, Tercihen daha önceki deneyiminde “yaşlı bakım evi ve/veya huzurevi” deneyimi bulunan Vardiyalı çalışabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü, öğrenmeye açık, Planlama ve organizasyon yetkinliği kapsamında bireysel iş planını etkin yönetebilen, Çözüm odaklı, Erkek adayların askerlik ile ilgili ilişkisi olmayan. Erkek adayların askerlik ile ilgili ilişkisi olmayan.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
29 Ekim Mah. 2202 Sokak No:28/B Buca İzmir / Türkiye
Şenay Yılmaz

905364048987.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.