İş ilanı Başvuru Bilgileri

Euroserve Güvenlik Firmasında Çalışabilecek 22-45 Yaş Aralığında Personel Aranmaktadır. Başvurmak İsteyen Adaylar İçin 25.06.2024 Tarihinde Saat 14:00’Da Menemen Belediyesinde Toplu Görüşme Yapılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 22- -45 (4.07.2002 – 5.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Euroserve Güvenlik firmasında çalışabilecek 22-45 yaş aralığında personel aranmaktadır. Başvurmak isteyen adaylar için 25.06.2024 tarihinde saat 14:00’da Menemen Belediyesinde toplu görüşme yapılacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İzmir/Merkez İzmir / Türkiye
Özge Hanım

902324413710.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.