İş ilanı Başvuru Bilgileri

Oyuncak Sektöründe Çalışan Firmamıza Kadın Ya Da Erkek Fark Etmeksizin; Adobe Programlarını İyi Derecede Kullanabilen Tasarım Yapabilecek, Müşteri İle Gerekli Yerlerde İletişime Geçebilecek Gelişime Ve Öğrenmeye Açık Takım Arkadaşları Aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 20- -40 (5.07.2004 – 7.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -40 (5.07.2004 – 7.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği, Yemek Ücreti Desteği

Bilgisayar Kullanımı, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN EN AZ BİR YIL TECRÜBELİ PHOTOSHOP VE ILLISTRATOR GİBİ PROGRAMLARA HAKİM PROJE TABANLI ÇALIŞABİLEN, TAKIM ÇALIŞMASI VE SORUMLULUK SAHİBİ OLABİLECEK TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ziya Gökalp Mah. Abdullahpaşa Cad. No:41 İç Kapı No:18 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Genel Koordinatör Hakan Çiçek
İnfo@Laco.Com.Tr
902125448560.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.