İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ticari Ve Savunma Sanayi Projelerinde İleri Teknolojiye Sahip Türkiye’Nin En Büyük Özel Tersanesi Olan Sedef Gemi İnşaatı A.Ş., Konusunda Uzman, Tecrübeli Bir “Proje Yöneticisi” Aramaktadır. Projelerin, Belirlenen Tarih Ve Bütçe Aralığında Tamamlanması Adına Yürütülen Faaliyetlerin Kontrolünü Yapmak. Projelerin, Planlanan Başlangıç Ve Bitiş Tarihlerine Göre Hazırlanmış Faaliyetlerin Takibini Yapmak Ve Raporlamak. Müşteri İle İlişkileri Etkin Şekilde Yönetmek, Müşteri Tarafından İstenen Raporlamaları Yapmak, Müşteri Talep Ve İsteklerini İlgili Birimlere İletmek. Proje Tarihlerini Etkileyecek Kritik Faaliyetler İle İlgili Raporları Konsolide Ederek, İlgili Birimlere İletmek. Haftalık Üretim İzleme Toplantılarına Katılmak, Toplantı Raporlarına İstinaden Müşterilerle Müzakere Sürecini Yönetmek. Diğer Departmanlar Arasında Proje Koordinasyonunu Sağlamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 25- (31.05.1999 – Erkek 25- (31.05.1999 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Ticari ve Savunma Sanayi projelerinde ileri teknolojiye sahip Türkiye’nin en büyük özel tersanesi olan Sedef Gemi İnşaatı A.Ş., konusunda uzman, tecrübeli bir “Proje Yöneticisi” aramaktadır. Üniversitelerin Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 7 yıl deneyimi olan, Gemi inşa projeleri tüm süreçlerinde sorumluluk almış, İleri seviyede İngilizce bilen (yazılı ve sözlü), Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Müşteri odaklı çalışan, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, İlana başvuran adaylar CV lerini ik@sedefshipyard.com e-posta adresine gönderebilirler.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Evliya Çelebi Mh. Tersaneler Cd. No 10 Tuzla İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları
İk@Sedefshipyard.Com
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.