İş ilanı Başvuru Bilgileri

Temizlik Kağıdı Ürünleri Üretimi Üzerine Faaliyet Gösteren Firmamıza Forklift Operatörleri Alınacaktır. Aranılan Kriterler; En Az Düz Lise Mezunu,Meslek Lisesi,Önlisans 18-45 Yaş Aralığında ,Bay Askerliğini Yapmış, 3 Vardiya Sisteminde Çalışabilecek, Hafta İçi %50,Hafta Sonu %100 Arttırımlı. Maaş+Prim Uygulanmkatadır. Servis: Çorlu,Ergene(Sağlık Mah.,Marmaracık,Vakıflar),Muratlı,Tekirdağ Merkez, Süleymanpaşa, Ulaş (Göçerler)***

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 18- (3.07.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

ilana başvurulduktan sonra telefon ile iletişime geçiniz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ulaş Osb Mahallesi 103 Sokak No:1-3/1 Ergene 2 Osb Ergene Ergene Tekirdağ Ergene Tekirdağ / Türkiye
Caner Bey

902826862594.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.