İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yapılacak İşin Tanımı : Forklift Operatörü Alınacak Kişi Sayısı :1 Servis Güzergahı : Torbalı Ve Civarı. Cinsiyet : Erkek Yaş : 25-35 Askerlik Durumu : Muaf,Yapıldı Eğitim Durumu :Lise Mezunu Çalışma Saatleri-Vardiya Durumu : 3’Lü Vardiya Sisteminde Çalışmaya Uygun. İletişim :İsealim@Brmagazacilik.Com.Tr Ve Pancar Organize Sanayi Bölgesi 6.Cadde No:3 Torbalı, İzmir Adresinden Kapıdan Başvuru Yapabilirsiniz. Sosyal Olanaklar (Prim Yada Yol Ücreti) : Görüşme Sırasında Aktarılacaktır. İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firmayla İletişime Geçiniz

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 20- -45 (3.07.2004 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Analitik Düşünebilme …

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Pancar Organize Sanayi Bölgesi Mahallasi 6. Cadde No:3 Pancar Torbalı İzmir / Türkiye
Tuğçe Hanım

905493591570.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.