İş ilanı Başvuru Bilgileri

Açıkhava Reklamcılık Alanında Türkiye Genelinde Faaliyet Gösteren Firmamızda İstihdam Edilmek Üzere Reklam Panosu Elektrik İşlerini Yapacak, Reklam Afiş Asım/Bakım Ve Operasyonuna Destek Verecek Personel Alınacaktır. Çalışma Saatleri:09.18.00 Cumartesi:09.0014.00 Servis: Adaya Göre Şirket Araçları İle Güzergah Ayarlanacaktır. “ İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. / Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.”

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Erkek 20- -45 (12.06.2004 – 15.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği, Servis Desteği

-B sınıfı ehliyetli,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Küçükbalıklı Mah. 11 Eylül Bulvarı No:218/1 Osmangazi/ Bursa Osmangazi Bursa Osmangazi Bursa / Türkiye
Şube Müdürü Kadir Polat

905395505685.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.