İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ege Tav Ege Tarım Hayvancılık Firmasına, • Tesiste Üretim Esnasında Meydana Gelebilecek Elektriksel Arızaları Giderecek, • Elektrik Kumanda Proje Okuma Bilgisi Olan, • Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilen, Vardiyalı Çalışabilen, Takım Çalışmasına Uyumlu, • İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliği Kurallarına Uygun Çalışabilen,Elektrik Teknikeri İstihdam Edilecektir. Not:Ayrancılar, Kuşçuburun,Torbalı,Yazıbaşı,Pamukyazı,Subaşı,Menderes Güzergahında İkamet Eden. Not:İş Başvuruna Gitmeden Önce Firmayla İletişime Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 25- -52 (21.06.1999 – 23.05.1972 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği

MYK-5 İşletme Elektrik Bakımcısı belgesine sahip, Sürücü ehliyeti olan,aktif araç kullanabilen.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ambarlı Mevkii Ayrancılar Torbalı İzmir / Türkiye
Şükrü Kaynak

902324634083.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.