İş ilanı Başvuru Bilgileri

A Tipi Muayene Kuruluşu Olan Firmamızın Bünyesinde İzmir Lokasyonu İçin “Periyodik Kontrol, Ce Ürün Belgelendirme, Laboratuvar Test” Hizmetleri Kapsamında, Uygunluk Değerlendirme Faaliyetlerinde Görevlendirilmek Üzere İş Ekipmanları Periyodik Kontrol Departmanında İstihdam Gerçekleştirilecektir. Yetiştirilmek Üzere İstihdam Yapılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 20- -35 (3.07.2004 – 7.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Ürün Belgelendirme (CE), İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrolü, Ölçüm Test (LVD, EMC) konularında denetleme ve belgelendirme faaliyeti gerçekleştiren firmamızın bünyesinde test ve raporlama süreçlerinde görevlendirilmek üzere; Üniversityelerin, Mühendislik veya Teknoloji Fakültesinden mezun (Elektrik – Elektronik Mühendisi), Teknik ölçüm ve muayene alanında uzun süreli kariyer hedefi olan, Tercihen İngilizce bilen, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uygun Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Niteliklerde personel istihdamları gerçekleştirilecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kazım Dirik Mah. 372/7 Sok No:8 Bornova İzmir Bornova İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Kader Biçer
Kader.Bicer@Femko.Com.Tr
905494861120.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.