İş ilanı Başvuru Bilgileri

Temizlik Ürünleri İmalatı İle İlgili Faaliyet Gösteren Firmada, Yeni Personel Etiketleme, Dolum, Paketleme, Depolama İle Başlar. Tecrübe Edindikçe İmalat Konusunda Eğitilir Ve Geçerli Bir Meslek Sahibi Olur. İş Genel Olarak, Temiz Ve Düşük Risklidir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Lisans
Kadın 20- -45 (30.06.2004 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 22- -45 (30.06.2002 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : evinin deterjan ihtiyacı için, aylık 500 tl ürün alma hakkı vardır.
En Az Ücret : 17005 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 20000 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Personelde özel bir yetenek aramıyoruz. Önemli kriter, kişinin uzun vadeli iş olarak düşünmesi ve işine ona göre sarılmasıdır. NOT: İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPACAK ADAYLARIN SOL ALT KÖŞEDE BULUNAN ‘BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA İRTİBAT BİLGİLERİ KISMINDA BELİRTİLEN ŞEKİLDE (İLETİŞİM TELEFON NUMARASINDAN YADA E-POSTA ADRESİNDEN ‘ÖZGEÇMİŞ PAYLAŞARAK) BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Velibaba Mah. Rıza Kayaalp Caddesi Dolayoba Sanayi Sistesi B Blok No:10 Pendik İstanbul / Türkiye
İmalat Müdürü Cevat Karakaş

905413730800.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.