İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mekanik Bakım Müdürlügüne Bağlı Olarak Çalışacak Kaynakçı/Kaynakçılar Alınacaktır Aktif Olarak Gazaltı Kaynağı Ve Elektrik Ark Kaynağı Yapabilen Çelik Konstrüksiyon Ve Çatı Panel İşlerinde Tecrübeli Metal Ve Pprc Borulama Konularında Tecrübeli Bakım Onarım Konularında Tecrübeli Sac Kaynak Ve Şekillendirme Konularında Tecrübeli Canavar, Metal Testere, Matkap Gibi El Aletlerini Aktif Kullanan Tercihen Mesleki Yeterlilik Belgesi Olan Tercihen Endustri Meslek Liselerinin İlgili Bölumlerinden Mezun Askerlik İle İlişiği Bulunmayan Tercihen Torbalı Ve Ayrancılarda İkamet Eden Cumartesi Ve Hafta İçerisinde Mesaili Çalısabilecek (İş Durumuna Göre) Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek İş Görmesine Engel Sağlık Sorunu Olmayan Çalışma Saatleri 08:30/ 18:30 Olup Tek Vardiya Sistemi Vardır. Torbalı İçine Servisimiz Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 25- -40 (5.07.1999 – 6.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Takım Çalışması Başvurular şahsen fabrikada 10:00-12:00/14:00-17:00 saatleri arasında yapılacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
2561 Sok. No:10 Torbalı İzmir / Türkiye
Ceyda Özkasap
Ceyda@Ezelcivata.Com
902328533161.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.