İş ilanı Başvuru Bilgileri

Karabağlar Aşık Veysel Mah. De Olan İşletmemize; Tercihen Deneyimli Veya Yetiştirilmek Üzere Cnc Lazer Kesme Operatörü Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 21- -40 (18.06.2003 – 20.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği

KARABAĞLAR AŞIK VEYSEL MAH. DE OLAN İŞLETMEMİZE; TERCİHEN DENEYİMLİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE CNC LAZER KESME OPERATÖRÜ ALINACAKTIR. TERCİHEN MESLEK LİSESİ MEZUNU ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ERKEK 21-40 YAŞ ARASI

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aşıkveysel Mahallesi 5733/3 Sokak No:24 Karabağlar İzmir / Türkiye
İşveren Yunus Emre Genç

905555904052.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.