İş ilanı Başvuru Bilgileri

Santralde Görevlendirme, Veri Girişi, Büro/Ofis İşlerini Yapabilecek,Kursiyer Kaydının Alınması- Sınav İşlemleri- Faturalarının Düzenlenmesi Ve Mezun Olana Kadarki Sürecin Yönetiminden Sorumlu Personel Aranmaktadır.Yenek Ücreti Desteği Mevcuttur,Servis Yok B Sınıfı Ehliyetli Ve Aktif Araç Kullanabilen Kişiler Ve Meb Onaylı Trafik Ve Çevre Bilgisi Veya Direksiyon Usta Öğreticisi Sertifikasına Sahip Olan Kişiler Tercih Sebebidir. Detaylı Bilgi İçin İşverenle Görüşünüz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 30- -40 (23.05.1994 – 24.04.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDEBİLİRSİNİZ / ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDEBİLİRSİNİZ.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Duaçınarı Mah. Ankara Yolu Cd. No: 237 Yıldırım Bursa/ Özbay Sürücü Kursu Yıldırım Bursa / Türkiye
Simge Kaya

905524371244.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.