İş ilanı Başvuru Bilgileri

Excel Programını Aktif Ve Seri Kullanabilen , Sorumluluk Sahibi, Diksiyonu Düzgün , Yoğun İş Temposuna Uyum Sağlayabilen, Titiz, Dikkatli Büro Personel Arayışımız Bulunmaktadır. Çalışma Saati : 08:00-16:30 Pazar Tatil Resmi Tatillerde Çalışma Vardır Mesai Ücreti Ödenir. (Not: Mesai Saati Dışında 16:30 Dan Sonra Gelen Aramalara Cevap Verilmemektedir.)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 25- -35 (28.06.1999 – 5.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -35 (28.06.1999 – 5.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
En Az Ücret : 19402 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 24500 TL

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme EXCELi aktif ve seri kullabilen

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Cumhuriyet Mah. İskele Cad. No:309 Torbalı İzmir / Türkiye
Şirket Yetkilisi Beray Ergül

905303828601.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.