İş ilanı Başvuru Bilgileri

Özel Ata Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi Nde Bulaşıkhane Personeli Arayışımız Mevcuttur. Mutfağımız Da Aşçı Ve Aşçı Yardımcısıyla Koordineli Bir Biçimde Ve Düzen Sağlanarak Çalışması Beklenmektedir. Mutfak Hijyeninden Bulaşıkçı Sorumludur. Çalışma Koşuları; Sabah Saat 09 Da Başlayıp Akşam 19 Da Paydos Olacak Şeklinde, Asgari Ücret+Sigorta, Lojman İmkanı Mevcuttur. İzmir İçinden Gelecek Personeller İçin Günlük Yol Ücreti Hesaplanıp Verilmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
Kadın 18- -50 (30.06.2006 – 6.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)

Analitik Düşünebilme, İletişim Ve İfade Yeteneği

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İnönü Mah. 6002 Sokak No 2 Gümüldür Menderes Menderes İzmir / Türkiye
Sorumlu Müdür Fatih Köseoğlu
Atahuzurevi@Gmail.Com
905344153986.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.