İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sofra Yemek Firmasının Çeşme’De Bulunan Bir Projesinde Otel Personeline Yemek Yapabilecek, 25-50 Yaş Aralığında, Vardiyalı Çalışabilecek Erkek Personel Aranmaktadır. Kalacak Yer İmkanı Sağlanmaktadır. Başvurmak İsteyen Adaylar 0507 553 72 71 Numaralı Telefondan Ergün Bey İle Görüşebilirler.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 25- -50 (26.06.1999 – 28.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sofra Yemek firmasının Çeşme’de bulunan bir projesinde otel personeline yemek yapabilecek, 25-50 yaş aralığında, vardiyalı çalışabilecek erkek personel aranmaktadır. Kalacak yer imkanı sağlanmaktadır. Başvurmak isteyen adaylar 0507 553 72 71 numaralı telefondan Ergün Bey ile görüşebilirler.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çeşme İzmir / Türkiye
Ergün Bey

905075537271.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.