İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kurumsal Oto Kıralama Fırmamızın Heykel Şubesınde Çalışacak Bay Bayan Araç Teslım Ve Kabul Personelı Alınacaktır. “ İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.”

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Doktora
Kadın 22- -35 (17.05.2002 – 19.04.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 22- -35 (17.05.2002 – 19.04.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B [Deneyim: 2(Yıl)]
Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : satıs ve memnunıyet prımı
En Az Ücret : 17500 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme Adayların en az B sınıfı ehlit sahibi ve aktıf olarak araç kullanabılmesı gerekmektedır. Erkek adaylar için askerlik yapmış olması gerekmektedır, Muracaatlar mail yoluyla cv seklınde yapılabılmektedır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Odunluk Mahallesi Akpınar(180)Cad. Parkora Yaşam Merkezı -Garenta Bursa Şubesi Nilüfer Bursa / Türkiye
Mudur Murat Karayas
Kdkbursa@Bayi.Garenta.Com.Tr
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.