İş ilanı Başvuru Bilgileri

Işıkkent/Bornova’Da Bulunan Depomuzda “Ambar/Depo Görevlisi” Olarak Görev Yapacak Personel İhtiyacımız Bulunmaktadır. Evcil Hayvan Ürünleri Satışı Yapan İşyerimizde Ambar/Depo Görevlisi Olarak İşe Alınacak Personelden Depomuza Gelen Ürünlerinin Hazırlanması Ve Araçlara Yüklenmesi Esnasında Görev Alması Beklenmektedir. Başvur Butonuna Bastıktan Sonra İnfo@Medipet.Com.Tr Mail Adresine Özgeçmiş Göndererek İletişime Geçebilirler.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 18- -35 (31.05.2006 – 22.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması Askerliği tamamlamış veya en az 3 sene tecili bulunan, 18-35 yaş arasında olan en az ortaokul mezunu, B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanan erkek personele ihtiyacımız bulunmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, ilana başvuru yaptıktan sonra info@medipet.com.tr mail adresine özgeçmiş göndererek iletişime geçebilirler.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Gürpınar Mah. 7227/2 No.:1/C Bornova İzmir / Türkiye
Lojistik Müdürü Tugay Çetindere
İnfo@Medipet.Com.Tr
902323487656.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.