İş ilanı Başvuru Bilgileri

ZİNCİR MARKETLER/REYON GÖREVLİSİ ANTALYA/KAŞ-KALKAN(DÖNEMSEL 3 AY)

İşimiz büyük zincir marketlerde olacaktır, dönemsel projedir.
3 ayAntalya Kaş /Kalkanİş Tanimi
Antalya Kaş /Kalkan İlçelerinde ikamet edilmesi, Bir icecek firmasinin yeni urunu hakkinda bilgi vermek ve satisini saglamak, Raflardaki eksik ürünlerin tamamlanmasını sağlamak, Görev yerini terk etmemek,Tekel bayi, büfe, market vb yerlerde daha önceden çalışmış, Ürün raporlaması ve bilgilendirmesi yapacak ekip arkadaşları aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Hızlı Tüketim Malları

Dönemsel

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Antalya İNKA İnsan Kaynakları

Antalya İNKA İnsan Kaynakları İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.