İş ilanı Başvuru Bilgileri

Aliağa’Da Faliyet Gösteren Enerji Sistemleri Firmasında Mevcut Ve/Veya İleride Oluşabilecek Üretim/Bakım Bölümlerinde Değerlendirilecek,İlgili Meslek Lisesi Bölümlerinden Mezun Ya Da Bu Alanlarda Deneyim/Mesleki Yeterlilik Belgelerine Sahip, Üç Vardiyalı Çalışma Sistemine Uyum Sağlayacak, Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış Takım Arkadaşları Alınacaktır.Forklift Ve/Veya Vinç Ehliyetine Sahip Olan Adayların Güncel Özgeçmişleri İle Birlikte Bu İlana Başvuru Yapmalarını Bekliyoruz. 6 Haziran Perşembe Günü 14:00’Da Karabağlar Belediyesi Meclis Salonu’Nda Toplu Görüşmesi Yapılacaktır. Yan Haklar; Servis (Bornova (Merkezden İtibaren), Manavkuyu, Bayraklı, Anadolu Caddesi, Menemen, Çiğli, Aliağa), Yemek, Yılda 3 Kez Alışveriş Çeki (Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı Ve Yılbaşı),Mükemmel Vergo’Lu Primi,Kıdem Primi,Ek Olarak Doğum Ve Eğitim Yardımı (C.A.)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 20- -45 (4.07.2004 – 5.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Şehit Kemal Mah. Aliağa Cad. İzmir Aliağa Aliağa İzmir / Türkiye
Pınar Özçelik

905465016342.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.