İş ilanı Başvuru Bilgileri

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Genel Müdürlüğünün Yatırımı Olan We’Ll Club Spor Ve Yaşam Merkezinde İdari İşler Departmana Bağlı Olarak Çalışmak Üzere Çamaşırhane Görevlisi Personel Alımı Yapılacaktır. Görev Tanımı; -Kulüp Tarafından Kullanılan Tüm Havlu Ve Peştemallerin Yıkama , Kurutma , Katlamasından Ve Temizlik Malzemelerinin Envanterinden Sorumludur. -Kurutma Ve Yıkama Makinelerini Uygun Kapasite İle Çalıştırmak, -Çamaşırhanede Kullanılan Makinaların Çalışır Durumda Olduğunu Kontrol Etmek Ve Arızalarını Bildirmek, -Çamaşır Makinalarını Doldurup Boşaltarak Uygun Deterjanı Kullanmak, Uygun Isı Programında Çalıştırmak

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Genel Nitelikler; -Tercihen Ümraniye, Sancaktepe, Çekmeköy, Ataşehir, Esenşehir’de ikamet eden, -En az ilköğretim veya lise mezunu, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, -Disiplinli çalışmayı benimsemiş, -Tercihen daha önce benzer görevlerde bulunmuş, -Dikkatli ve titiz çalışma yeteneğine sahip, -İletişim becerileri gelişmiş, gelişmeye açık, -Takım çalışmasına yatkın, -Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (06:30-15:00 1 hafta gündüz vardiyası, 14:30-23:00 1 hafta gece vardiyası olarak çalışılmaktadır).

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Esenkent Mah. Dudullu Osb 3. Cad. No: 18/2 Ümraniye İstanbul / Türkiye
Büşra Elibol

902164207575.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.