İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bakliyat Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamızda,Beden Gücünü Kullanarak Taşıma, Kaldırma, İstifleme, Kürekleme Ve Benzeri İşler İçin Basit İşçilik Aletlerini Gerekli Yerlerde Kullanmak Üzere Beden İşçisi Arayışımız Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek 20- -35 (2.09.2004 – 5.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 17003 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak; – Kişisel hazırlık yapmak, – Taşıma, kaldırma, istifleme ve benzeri işleri kol gücünü kullanarak yapmak, – Transpalet, kürek vs. gibi işçilik aletlerini gerekli yerlerde kullanmak, – Yükleme, boşaltma yapmak, – İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili gereli önlemleri almak gibi hususları yerine getirmek üzere beden işçisi adaylarını takımımıza katmak istiyoruz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi 3. Cad.No:1 Tarsus Mersin / Türkiye
Yönetici Bülent Tiryakioğlu
İdariisler@Tekinler.Com
905324026605.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.