İş ilanı Başvuru Bilgileri

Selçuklu Holding Kuruluşlarından Olan Ve Ofset Baskılı Karton / Esnek Ambalaj Üretimi Sektörünün Öncülerinden Sentez Grup Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.’Nin; Dilovası Makine Ve İmalat Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesinde Faaliyet Gösteren Tesisinde İstihdam Edilmek Üzere; Beden İşçisi Aranmaktadır. Adaylarda Aranan Özellikler; En Az İlkokul Mezunu, Vardiyalı Ve Mesaili Çalışabilecek(3 Vardiya) Hereke, Körfez, Derince,İzmit, Dilovası, Gebze, Darıca, Çayırova, Kartal, Pendik, Tuzla, Sancaktepe, Sultanbeyli, Çekmeköy İlçelerinde İkamet Eden/Edebilecek, Not: Görüşmeye Gelmeden Önce Firma Aranarak İş İle İlgili Detaylı Bilgi Alınabilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe ÇALIŞMA SAATLERİ: 1.VARDİYA 08:00-16:00 2.VARDİYA 16:00-00:00 3.VARDİYA 00:00-08:00 ASKERLİK TAMAMLANMIŞ OLMALIDIR

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Makine Organize San.Bölg.Demirciler Köyü Mah.5.Cad.No:9/2 Dilovası Kocaeli / Türkiye
Sedanur Yıldırım

902626747474.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.