İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şahin Hidrolik Makina Ltd. Şti., Lpg Ve Akaryakıt Dispenserleri İle İlgili Ekipmanlar Üreten Ve Sektöründe Öncü Bir Firmadır. Genişleyen Ekibimize Katılmak Üzere, Hem Tecrübeli Hem De Yetiştirilmek Üzere Çalışacak Adaylar Aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 18- -45 (20.06.2006 – 22.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : Yarım maaş bayram ikramiyesi.
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Mekanik montaj konusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere, El becerisi yüksek ve pratik çözümler üretebilen, İş güvenliği kurallarına dikkat eden, Takım çalışmasına uyumlu. LPG ve Akaryakıt pompası ürün montajında çalışabilecek ve deneyimli Servisimiz Sancaktepe Baraj Yolu ve Sarıgazi üzerinden gelmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Köseler Mah. 25. Sok. Kocaeli Dilovası Dilovası Kocaeli / Türkiye
Muhasebe Alp Eren Yaman
Muhasebe@Falconlpg.Com
905304728130.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.