İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Işıkkent Dökümcüler Sitesinde, Leox Abrasive İsimli Zımpara İmalatı Yapan Bir Firmaya; Fabrikada Üretim Aşamasında Çalışabilecek Ve Yeni Gelecek Makinalarda, Sıfırdan Makina Operatörü Pozisyonunda Yetiştirilecek Personel Alınacaktır. Çalışma Saatleri H.İçi 08:00-18:00 • H.Sonu Tatil (Mesai Olacak İse En Geç Perşembeden Haber Verilir) Servis Güzergahı 2 Yerden Yolcu Alacak Şekilde Bornova Metro Ve Dökümcüler Sitesi Köşesinden Personel Alımı Olur, Akşam İş Bitiminde Bornova Metroya Bırakılır. (Servis Kullanılsa Ve Kullanılmasada Ekstra Yol Ücreti Verilir.)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Lisans
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
En Az Ücret : 17050 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 18500 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Tam zamanlı çalışabilecek.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Egemenlik Mh. 6106/19 Sk.No:5 Işıkkent Bornova İzmir Bornova İzmir / Türkiye
Üretim Şefi Nesrin Büyükmemiş

905327360047.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.