İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kratos Metal, Scafom-Rux Firmasının Güçlü Bir Parçası Olarak, İnşaat Sektöründe Yeni Bir Firmadır. Müşterilerimize Yüksek Kaliteli Yapı Ekipmanları Ve İskele Sistemleri Sunarak İnşaat Projelerinde Güvenli Ve Verimli Çalışma Ortamları Sağlamak İçin Çaba Gösteriyoruz. Modern Tesislerimiz Ve Kalifiye Personelimizle, Sektördeki Lider Konumumuzu Korumak Ve Büyümek İçin Sürekli Olarak Yenilikçi Çözümler Geliştiriyoruz. Pozisyon: Kaynaklı İmalat, Galvaniz Temizliği Ve Press Operatörü İş Tanımı: Metal Parçaların Kaynaklı İmalatını Gerçekleştirmek. Galvaniz Temizliği İşlemlerini Yapmak Ve Parçaları Uygun Hale Getirmek. Pres Makinelerinde Çalışarak Metal Parçaları Şekillendirmek Ve İşlenmiş Parçaların Kalitesini Kontrol Etmek. İş Güvenliği Standartlarına Uygun Bir Şekilde Çalışmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Aranan Nitelikler: Kaynaklı imalat, galvaniz temizliği ve pres operasyonlarında deneyim tercih sebebidir. Teknik çizimleri okuyabilme ve anlama yeteneği. Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve çalışkan. İş güvenliği kurallarına ve prosedürlerine dikkat eden.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çerkeşli Organize Mahallesi Imes 14.Cad No 14 Dilovası Kocaeli / Türkiye
Kalite Yöneticisi Kadir Şahin
Kadir.Sahin@Scafom-Rux.Com
905433410525.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.