İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızın Termal Baskı Bölümünde Çalıştırılmak Üzere 2-3 Kişiye İhtiyacımız Var. Bu Kişiler İşi Burada Öğrenecekler Ve Askerliğini Yapmış Olmaları Önemli.. İşi Bilmedikleri İçin Asgari Ücretle İşe Başlayacaklar..

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Yüksek Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, Proje Tabanlı Çalışma, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Firmamızın Termal baskı bölümünde çalıştırılmak üzere 2-3 kişiye ihtiyacımız var. Bu kişiler işi burada öğrenecekler ve askerliğini yapmış olmaları önemli.. İşi bilmedikleri için asgari ücretle işe başlayacaklar..

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Söğütlü Çeşme Mah. Halkalı Cad. Gümüşdağ Elektronik No: 227 Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Müdürlüğü Erhan Bey

902124820557.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.