İş ilanı Başvuru Bilgileri

Plastik Film Ambalaj Üretimi Yapan Tesisimizde;Tercihen Askerliğini Yapmış,3 Vardiya Sisteminde Çalışacak,Takım Çalışmasına Uygun Hatasız Çalışabilecek,21-45 Yaş Aralığında Tercihen Meslek Lisesi Mezunu Deneyimli Deneyimsiz Erkek Personel Alınacaktır. Mesai Saatleri İçerisinde Gelerek Form Doldurup Hemen Başvurunuzu Yapabilirsiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
15 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 21- -45 (9.07.2003 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No.1 Menemen İzmir / Türkiye
Nesligül Hanım

902323768666.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.