İş ilanı Başvuru Bilgileri

1976 Yılından Beri Kalitesini Ve Güvenirliliğini Kanıtlamış Olan Enelsan Firmamızda Görev Yapacak Üretim Montaj Yardımcı Personeli Arayışımız Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek 25- -40 (17.06.1999 – 21.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

25-45 yaş aralığında, Üretim alanında en az 1 yıl tecrübesi bulunan, Askerlik hizmetini yerine getirmiş, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek erkek adaylar ile görüşme sağlanacaktır. Üretim son aşamasındaki ürünlerin kablo montajı,Temizliği,Paketlenmesi Siparişlerin sevkiyata hazır hale getirilmesi Gebze ve Dilovası Bölgesinde oturan

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çerkeşli Osb Mah. İmes-4 Blv. A Apt. Kocaeli Dilovası Dilovası Kocaeli / Türkiye
Muhasebe Sorumlusu Fatma Çelebi
Muhasebe@Enelsan.Com
905494187530.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.