İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kısıkköy’De Bulunan Karavan,Mobilya Ve Çelik Konstrüksiyon İmalatı Yapan Firmamıza Beden İşçisi Personel Talep Edilmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

KISIKKÖY’DE BULUNAN KARAVAN,MOBİLYA VE ÇELİK KONSTRÜKSİYON İMALATI YAPAN FİRMAMIZA BEDEN İŞÇİSİ TALEP EDİLMEKTEDİR. ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMASI Servis:KARABAĞLAR-GAZİEMİR Güzergahında servis bulunmaktadır..Servis olmadığı yerlerden gelen kişilere yol ücreti verilecekti.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kısıkköy 5. Cad..No:15 Menderes İzmir / Türkiye
İşveren Murat Bey

905549767379.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.